جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان:
راهیان نور دانش آموزی اردوی عملی آمادگی معنوی است
شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۸
کد مطلب : 10864
سمنان - راهیان نور، جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: اردوی راهیان نور دانش آموزی اردوی عملی آمادگی معنوی است.
راهیان نور دانش آموزی اردوی عملی آمادگی معنوی است
به گزارش راهیان نور، «اسحاق موحدیان» در جمع دختران اعزامی به راهیان نور در امامزاده یحیی(ع) سمنان با تبریک دهه امامت و ولایت و با تاکید بر اینکه ما هر چه داریم از غدیر داریم، اظهار داشت: باید به «غدیر» مثل  «عاشورا» توجه شود؛ اگر این توجه به موقع صورت می‌گرفت، چه بسا عاشورایی اتفاق نمی‌افتاد.
 
وی افزود: غدیر یک پیامش همین کاری است که شما انجام می‌دهید و راهیان نور را انتخاب کردید که البته انتخاب شدید و از مدرسه تا مدرسه ایثار، فداکاری و عشق رهسپار می‌شوید.
 
موحدیان خاطرنشان کرد: اینجا فرهیختگان می‌آیند و کسانی که دعوت شده‌اند، معرفت شناسی و امام و ولایت شناسی را می‌آموزند و اینجا اردوی عملی آمادگی معنوی شماست.
 
جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: شهید حججی در کوچه و خیابان‌ها کتاب‌هایی ارزشی را توزیع می‌کرد و در اردوهای جهادی به فکر محرومین و مستضعفین بود و مبارزه با دشمن را بصورت عملی انجام می‌داد و این همان فرمولی است که شهدا در دفاع مقدس انجام دادند.
 
وی بیان داشت: ببینید شهدایی که اینجا آرمیدند در جبهه ها چه کردند که دشمن نتوانست یک وجب خاک ایران را اشغال کند و شهدای مدافع حرم استان چه کردند و شما این راه را انتخاب کنید.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark