رئیس شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس ایلام خبر داد؛
گردهمایی بزرگ فرماندهان دوران دفاع مقدس در ایلام
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : 10945
ایلام - راهیان نور، رئیس شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام از گردهمایی بزرگ فرماندهان دوران دفاع مقدس در این استان خبر داد و گفت: این گردهمایی در آینده‌ای نزدیک با حضور فرماندهانی که در جبهه ایلام حضور داشته‌اند برگزار می‌شود.
گردهمایی بزرگ فرماندهان دوران دفاع مقدس در ایلام
به گزارش راهیان نور، «محمدرضا مروارید» استاندار ایلام در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام اظهار داشت: اهالی سینما با ساخت فیلم‌های دفاع مقدسی خوبی که در طول این سال‌ها ساخته‌اند، توانستند فرهنگ ایثار و شهادت را تا حدی به نسل جدید جامعه انتقال دهند.
 
وی افزود: اهالی سینما در حوزه دفاع مقدس ایلام بیشتر تلاش کنند زیرا این استان یکی از استان‌های خط مقدمی در هشت سال دفاع مقدس بود و نقش مهمی در پشتیبانی جنگ داشت.  

مروارید در ادامه گفت: در هفته دفاع مقدس هر سال کارهای جدیدتری برای باشکوه‌تر برگزار شدن این هفته صورت می‌گیرد تا فرهنگ ایثار و مقاومت به نسل حال و آینده انتقال داده شود.
 
رئیس شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام افزود: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت باعث بیمه شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل تمامی هجمه‌های دشمن می‌شود.
 
مروارید در ادامه از گردهمایی بزرگ فرماندهان دوران دفاع مقدس در ایلام خبر داد و گفت: این گردهمایی در آینده‌ای نزدیک با حضور فرماندهانی که در جبهه ایلام حضور داشته‌اند برگزار خواهد شد.
 
وی در پایان ضمن تشکر از سپاه پاسداران در اجرای برگزاری یادواره شهدا گفت: یادواره «شهدا آبروی محله» یکی از بهترین برنامه‌هایی است که مورد پسند عمومی مردم و رضایت خانواده شهدا قرار گرفته است.
 
انتهای پیام/



Share/Save/Bookmark