توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل؛
جزئیات اعزام راهیان نور دانش آموزی اردبیل اعلام شد
يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب : 11070
اردبیل- راهیان نور- احمد ناصری: امسال بیش از 13 هزار دانش‌آموز اردبیلی در قالب کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند.
جزئیات اعزام راهیان نور دانش آموزی اردبیل اعلام شد
به گزارش راهیان نور، احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در گفت و گو با ما گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای ما از اولویت برخوردار است که به همین منظور نیاز است در این زمینه مسئولان آموزشی اهتمام ویژه‌ای به راهیان نور دانش آموزی داشته باشند که امیدواریم تمام این موارد مورد توجه واقع شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی دست یابیم.


وی اظهار داشت: با پیش‌بینی‌های انجام یافته امسال بیش از  13 هزار دانش‌آموز اردبیلی در قالب کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: طبق مرحله‌بندی‌هایی که برای اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی در دستور کار قرار داده شده در مرحله نخست 20 کاروان از دانش‌آموزان استان اعزام می‌شود که با پیش‌بینی‌های انجام یافته انتظار می‌رود تعداد کاروان‌های اعزامی به 40 کاروان برسد که نیاز است در این زمینه مسئولان آموزشی با ما مشارکت همه‌جانبه‌ای داشته باشند.

ناصری بیان کرد: این دانش‌آموزان به مدت سه روز در این مناطق حضور می‌یابند که نیاز است از اردوی راهیان نور به عنوان یک فرصت مغتنم برای تبیین دلاوری‌ها و رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس استفاده شود و به عنوان یک حرکت فرهنگی و تربیتی است که آثار سازنده آن در رفتار و اخلاق دانش آموزان مشهود است.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark