جلسه قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج برگزار شد
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸
کد مطلب : 8421
تهران- راهیان نور- جلسه قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج در سازمان بسیج مستضفعین برگزار شد.
جلسه قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج برگزار شد
به گزارش خبرنگار راهیان نور، جلسه قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج در سازمان بسیج مستضفعین برگزار شد.


سردار علی فضلی فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج، در این جلسه، با تاکید بر اینکه امنیت کاروان های راهیان نور بسیج در الویت مسئولان راهیان نور قرار دارد، گفت: باید تلاش کنیم که بخش زیادی از اعزام های کاروان ها به مناطق عملیاتی از طریق ریلی باشد، چرا که سفرهای ریلی امنیت بیشتری دارد و اعزام دانش آموزان و دانشجویان از طریق قطار برای اعزام به سرزمین های نور، در الویت قرار دارد.

 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضر 16 استان از طریق ریلی، اقدام به اعزام کاروان های خود به مناطق عملیاتی می کنند که این روند باید در اکثر استان های کشور پیاده شود.
 
سردار فضلی ادامه داد: بحمدالله راه آهن جمهوری اسلامی ایران همکاری و تعامل خوبی با مجموعه راهیان نور داشته است و امیدوارم روز به روز شاهد افزایش سفرهای راهیان نور از طریق ریلی باشیم.
گفتنی است جلسه قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج، با حضور سردار فضلی و سردار یعقوب سلیمانی به ترتیب فرمانده و دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج، مسئولان قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم الهدی، مسئولان و دست اندرکاران راهیان نور بسیج استان ها در سالن رضوی سازمان بسیج مستضفعین به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی، دانشجویی و همچنین راهیان نور ویژه ایام اوج راهیان نور جنوب برگزار شد.

انتهای پیام/ 


 

Share/Save/Bookmark