فرمانده سپاه خلخال:
تولید قدرت ملی و تقویت فرهنگ پایداری از آثار راهیان نور است
شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۳
کد مطلب : 7864
خلخال-خبرنگار راهیان نور- فرمانده سپاه خلخال، راهیان نور را قرارگاه فرهنگی مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و افزود: تولید قدرت ملی و مردمی از نتایج بازدید آثار دفاع مقدس است که این یکی از وظایف راهیان نور است.
تولید قدرت ملی و تقویت فرهنگ پایداری از آثار راهیان نور است
به گزارش خبرنگار راهیان نور، سرهنگ مصطفی کریمی، فرمانده سپاه خلخال، صبح امروز ششم شهریور ماه در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور مرحله دوم خواهران خلخال اظهار کرد: فرمانده سپاه ناحیه خلخال گفت: مشهدالشهدای شمالغرب کشور از بسیجیان خواهر اعزامی از شهرستان خلخال میزبانی می‌کند.

وی تصریح کرد: در این مرحله ۱۵۰ خواهر بسیجی از خلخال از حوزه مقاومت بسیج شهری خواهران ام‌البنین، حوزه بسیج روستایی خواهران ام کلثوم، حوزه بسیج خواهران الزهرا شاهرود و بسیج خواهران خورش‌رستم در قالب یک کاروان با سه دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شدند.

فرمانده سپاه خلخال گفت: مدت این سفر سه روز است که بسیجیان خواهر در کنار بازدید از مناطق عملیاتی با حضور روحانیان و راویان کاروان، با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا می‌شوند.

کریمی افزود: یادمان شهدای دفاع مقدس شهیدان باکری، بروجردی، یادمان شهدای منطقه تمرچین و شهید کاوه و امینی بازدید و پس از بازگشت اقدام به انتقال این فرهنگ ایستادگی، ایثار و مقاومت به نسل‌های بعدی می‌پردازند.

وی اصلی‌ترین هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور را تجدید میثاق با شهدا، آرمان‌های امام راحل و حفظ دستاوردهای شهدا اعلام کرد.

کریمی عنوان کرد: راهیان نور به عنوان قرارگاه فرهنگی در مقابله با جنگ نرم دشمن انجام وظیفه می کنند و همچنین تولید قدرت ملی و مردمی از نتایج بازدید آثار دفاع مقدس است که این یکی از وظایف راهیان نور است.

انتهای پیام/

 

Share/Save/Bookmark