حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان:
ادامه دادن راه شهدا خود زیارت بامعرفت است
پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب : 6828
یادمان فتح المبین- جهاد رسانه‌ای شهید رهبر- حجت‌الاسلام پناهیان گفت: زیارتی با معرفت است که با بصیرت انجام شود و اگر ادامه دهنده راه شهدا باشیم خود نتیجه یک زیارت بامعرفت است.
ادامه دادن راه شهدا خود زیارت بامعرفت است
به گزارش خبرنگار راهیان نور، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان با اشاره به زیارت با معرفت افزود: زیارتی با معرفت است که با بصیرت انجام شود و اگر ادامه دهنده راه شهدا باشیم خود نتیجه یک زیارت با معرفت است.

وی در ادامه افزود: کاروان‌های راهیان نور و کسانی که بعنوان زائر در یادمان‌های عملیاتی دفاع مقدس حضور دارند باید بدانند که این سفر قطعا باید یک نتیجه‌ای برایشان داشته باشد.

پناهیان با اشاره به اینکه  این یادمان‌ها محل عروج شهدا بوده گفت: ما به محل عروج شهدا که قطعا محل مقدس و مطهری است کار نداریم کار اصلی ما این است که چرا و چگونه و برای چه آن بزرگواران شهید شدن کار داریم.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه یادمان‌های عملیاتی دفاع مقدس دانشگاه ایثار و شهادت هستند؛ افزودند. اساتید این دانشگاه شهدا هستند و حضور در این یادمان‌ها صرفا نباید محدود به یک زیارت جزئی باشد. بلکه ما باید هدف مقدس این شهدا را زیارت کنیم. 

حجت‌الاسلام پناهیان در پایان خاطرنشان کرد: پیروی از ولایت فقیه و جهاد در راه خدا و اخلاص در عمل درس‌های بزرگی است که می توان در یک زیارت با معرفت آموخت.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark