در آستانه ایام اوج راهیان نور جنوب کشور؛
کمیته بهداشت و درمان راهیان نور تشکیل جلسه داد
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب : 11273
تهران- راهیان نور- کمیته بهداشت و درمان ستاد مرکزی راهیان نور کشور با هدف ایجاد هماهنگی اقدامات بهداشتی و درمانی عملیات فرهنگی راهیان نور برگزار شد.
کمیته بهداشت و درمان راهیان نور تشکیل جلسه داد
به گزارش راهیان نور، در آستانه ایام اوج راهیان نور جنوب کشور؛ کمیته تخصصی بهداشت و درمان ستاد مرکزی راهیان نور کشور به منظور بررسی برنامه ها و تدوین سیاست های حوزه بهداشت و درمان عملیات فرهنگی راهیان نور تشکیل جلسه داد.
 
 
این نشست قبل از ظهر امروز (چهارشنبه) در سالن شهید صیاد شیرازی ستاد مرکزی راهیان نور کشور برگزار شد.
 
 
در این نشست که نمایندگان نیروهای مسلح و نمایندگان دستگاه های اجرائی مرتبط با موضوع بهداشت و درمان راهیان نور نیز حضور داشتند موارد متعددی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایجاد هماهنگی استقرار واحدهای درمانی در یادمان ها و پست های امدادی بین راهی در مسیرهای منتهی به یادمان های دفاع مقدس، ارائه راهکارهای ارتقای سطح بهداشتی و درمانی راهیان نور و بهره گیری از امکانات و توانمندی های تمامی دستگاه های مرتبط جهت خدمت به مردم شهید پرور چهار استان میزبان کاروان های راهیان نور جنوب کشور از جمله مصوبات این نشست بود.


انتهای پیام/


 
 Share/Save/Bookmark

امیر مومنی
۱۳۹۶-۱۱-۱۲ ۱۱:۴۱:۰۲
با سلام و خسته نباشید . اینجانب امیر مومنی سرمربی شهرستان سقز از سال 87 تا کنون بعنوان سرمربی آمادگی دفاعی هر سال پیوسته کاروان راهیان نور شمالغربی و مشهد شهدای جنوب را هماهنگ نمودم .اما دریغ که یکبار در مورد مشکلات و معضلات آن از ما نظر خواهی کرده باشند ضمنا ما که در کردستان هستیم مشکلات ما چند برابر سایر شهرستانها و استانهای دیگر است. ضمنا برنامه هایی که عزیزان در رده بالا انجام میدهن مطلقا با مشکلات و معضلات این منطقه سنخیت نداشته به همین دلیل نتیجه ای که این سفیران شهرستان باید انجام دهند و منعکس کنننده به خانواده هایشان باشند بجز خستگی نتیجه دیگری ندارد مگر با نظر خواهی واقعی و تغییر روش عملی. موفق یاشید